koszyk


W dniach 03-06.09.2017 po raz kolejny odbyły się w Berlinie jedne z największych na świecie targów sprzętów gospodarstwa domowego i elektroniki użytkowej IFA 2017.


Wśród wystawców nie mogło zabraknąć firmy Dirt Devil. Zgodnie z najnowszymi trendami w urządzeniach do sprzątania i pielęgnacji podłóg, marka również tym razem podkreśliła urządzenia bezprzewodowe.

W tym roku zaprezentowano 2 nowości. Pierwszą z nich jest BLADE - niesamowity odkurzacz bezprzewodowy z technologią cyklonu, który służy do wygodnego odkurzania podłóg, a w razie potrzeby może służyć jako odkurzacz ręczny do walki z kurzem w trudno dostępnych miejscach.
Dzięki nowoczesnemu akumulatorowi litowo - jonowemu odkurzacz może pracować z włączoną elektroszczotką aż 45 min., co wystarcza na odkurzenie 180 m2 powierzchni bez potrzeby ładowania baterii. Wbudowana elektroszczotka doskonale zwiększa skuteczność zbierania zanieczyszczeń z podłóg, zwłaszcza sierści zwierząt domowych.
Dzięki ergonomicznej konstrukcji i licznym ssawkom Blade doskonale sprawdza się w odkurzaniu miejsc położonych wysoko nad podłogą i trudno dostępnych.
Zawartość zbiornika na kurz łatwo wyrzuca się do kosza na śmieci bez potrzeby stosowania worków.

Dirt Devil BLADE jest dostępny w dwóch wersjach: podstawowej BLADE 32 oraz bogato wyposażonej BLADE 32 Total Home.

Zobacz, jak Blade radzi sobie w domu

Drugim zaprezentowanym podczas IFA modelem jest PICK UP - odkurzacz bezworkowy zapewniający doskonałą siłę ssania i jednocześnie spełniający wysokie wymagania energochłonności klasy A dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych.
Również w tym odkurzaczu zastosowano technologię cyklonu, która gwarantuje wysoką skuteczność odkurzania, a jednocześnie nie wymaga stosowania worków zapewniając oszczędność. Zastosowany z myślą o osobach z alergią oddechową antybakteryjny filtr HEPA Media skutecznie oczyszcza powietrze wyrzucane z odkurzacza.
Dirt Devil PICK UP jest dostępny w dwóch wersjach: podstawowej PICK UP oraz PICK PET wyposażonej dodatkowo w małą turboszczotkę ułatwiającą skuteczne zbieranie sierści zwierząt domowych z mebli tapicerowanych. 

Nowości Dirt Devil można już obejrzeć podczas targów Warsaw Home w PTAK Warsaw Expo
6 – 8 października 2017 roku
Aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn
Hala F, stoisko D25


Wyślij do nas zapytanie

E-mail

Informacje prawne

Więcej

Zgłoś usterkę

Więcej