koszyk
Targi IFA 2016 już za nami !

W dniach 02-07.09.2016 odbyły się w Berlinie jedne z największych na świecie targów sprzętów gospodarstwa domowego i elektroniki użytkowej IFA 2016. 1823 producentów ( o 13% więcej niż w roku 2015) przedstawiło swoją najnowszą ofertę produktową. Ponad 240 000 gości, w tym 64 000 z zagranicy odwiedziło tegoroczne Targi.

Wśród wystawców - firma Dirt Devil. Hasło stoiska to: "Odkurzanie freestyle". Zgodnie z tą myślą zaprezentowano najnowsze odkurzacze bezprzewodowe Dirt Devil aż w 4 liniach modelowych: Cavalier, Samurai, Renegade i Joker. 
Oprócz tych urządzeń pokazano odkurzacze bezworkowe i tradycyjne najnowszej generacji, wszystkie wykorzystujące rozwiązania technologiczne, które wspólnie określa się mianem EFC (Efficient Floor Care Technologies). Odkurzacze Dirt Devil drugiej generacji ECO dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym zużywają jeszcze mniej energii elektrycznej oferując lepsze parametry skuteczności sprzątania (klasa A). Lepsze parametry, to efektywniejsze i krótsze sprzątanie, a zatem więcej czasu wolnego. Parametry zaprezentowanych odkurzaczy są lepsze niż dzisiejsze wymagania UE.
Pokazano też roboty sprzątające , oraz nowe urządzenia do czyszczenia podłóg twardych i posadzek, które wyposażone w generator pary, oraz oddzielny zbiornik na detergent na pewno przydadzą się w każdym domu.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy ponownie za rok !

Odwiedź stronę targów IFA 2016


Wyślij do nas zapytanie

E-mail

Informacje prawne

Więcej

Zgłoś usterkę

Więcej