koszyk
W weekend 4-5 lutego 2017 w hotelu Narvil w Serocku odbyły się targi sprzętu AGD, RTV dla dostawców sieci MyCenter związane z uroczystością trzecich urodzin sieci.

Była to już kolejna edycja targów firmy AGD Market związana z rozwojem sieci sklepów MyCenter. Blisko 50 wystawców, a wśród nich wiodący producenci branży, miało okazję zaprezentować swoje premierowe produkty i nowinki technologiczne.
Prezentacjom produktów towarzyszył pokaz kulinarny na stoisku firmy Amica prowadzony przez znanych kucharzy.
Targi przeznaczone były przede wszystkim dla pracowników i partnerów sieci. W tym roku odwiedziło je kilkaset osób!

Podczas targów MyCenter zwiedzający stoisko Dirt Devil mogli obejrzeć na żywo oraz uzyskać profesjonalne informacje na temat odkurzaczy i urządzeń i Dirt Devil. Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja nowych bezprzewodych odkurzaczy Cavalier i Renegade, których pracę na żywo i funkcjonalność Goście mogli osobiście wypróbować! Podczas imprezy na stoisku przeprowadzaliśmy również testy pozwalające zwiedzającym przekonać się o zaletach urządzeń oraz atrakcyjne licytacje, które zgromadziły wielu uczestników.

Dirt Devil zaprezentował najnowszą generację innowacyjnych odkurzaczy i urządzeń piorących.
CAVALIER- lekki, uniwersalny bezprzewodowy odkurzacz ręczny z elektroszczotką służący do wygodnego odkurzania podłóg, a po przełączeniu na tryb ręczny do walki z kurzem w trudno dostępnych miejscach. Doskonale  sprawdza się w odkurzaniu zarówno dywanów, jak i  podłóg twardych. Elektroszczotka zwiększa skuteczność zbierania zanieczyszczeń z podłóg, schodów, wnętrza samochodu, czy powierzchni mebli tapicerowanych.
RENEGATE - lekki, pionowy odkurzacz z technologią cyklonu przeznaczony do sprzątania podłóg twardych i dywanów wyposażony w wbudowaną elektroszczotkę, która zwiększa skuteczność odkurzania dywanów i doskonale zbiera sierść zwierząt domowych.
DUSTY 360 – wygodny wielofunkcyjny, bezworkowy odkurzacz ręczny "5 w 1".
POPSTER - nowoczesny odkurzacz bezworkowy z technologią cyklonu, dzięki której nie potrzebuje worków na kurz.
REBEL55 HFC - EKO-odkurzacz bezworkowy najnowszej generacji, który dzięki technologii multicyklonu nie traci siły ssania w miarę napełniania się zbiornika na kurz, a siła ta pozostaje niezmienna w całym okresie użytkowania odkurzacza.
WINDOW CLEAN – innowacyjny bezprzewodowy odkurzacz do mycia okien i luster
AQUA CLEAN 2 w1- wielofunkcyjne urządzenie parowe o 10-ciu różnych zastosowaniach. Czyści i dezynfekuje różne rodzaje powierzchni za pomocą pary wodnej, lub pary z dodatkiem płynu dezynfekcyjnego.

Dziękujemy Gościom za odwiedzenie naszego stoiska, a Organizatorom za zaproszenie i życzymy kolejnych sukcesów w dalszej działalności firmy.

Wyślij do nas zapytanie

E-mail

Informacje prawne

Więcej

Zgłoś usterkę

Więcej