koszyk

Świąteczne porządki to wyzwanie, z którym chyba każdy z nas musi się zmierzyć.

Ale jak sobie z nimi poradzić najskuteczniej i bez wysiłku?


Pomocy w znalezieniu odpowiedzi na to pytanie szukaliśmy wśród naszych fanów. Mieli oni za zadanie w kreatywny sposób (w formie zdjęcia lub opisu) zaprezentować na facebooku swoje pomysły na wyzwanie: „Jak Cavalier mógłby Ci pomóc w świątecznych i noworocznych porządkach?”.  


I zadanie to wykonali doskonale! Dotarło do nas mnóstwo fantastycznych prac, z których naprawdę ciężko było wybrać te najlepsze.


Jednak regulamin to regulamin! Spośród nadesłanych prac wyłoniliśmy najlepszą fotografię oraz dwa najlepsze zgłoszenia tekstowe. Nagrody otrzymali:

 

Dirt Devil Cavalier:


 Kasia Kowal, która doskonale „pozbierała” wszystkie zalety Cavaliera :) Brawo za trafność!


 

Bony do sieci Mycenter:


Agata Filipiak - pani Agata oprócz opisu zrobiła grę planszową „Wielkie sprzątanie z Dirt Devilem” specjalnie na potrzeby konkursu. Kreatywność i wkład pracy godne uznania :)


Do mojego domu często niezapowiedzianie wpada z wizytą - „Śmieciuszek". Spytacie pewnie jak będę sobie z nim radziła kiedy wygram Dirt Devil Cavalier? Otóż już za chwilę zdradzę Wam moje sekretne plany... Jak wiadomo Dirt Devil Cavalier model 698-1 jest stworzony do odkurzania igieł pod choinką, kurzu oraz innych sypkich zanieczyszczeń, szczególnie podczas noworocznych porządków. „Śmieciuszek" wie o tym, nie jest i nigdy nie będzie tym zadowolony! Oj nie! Podczas odkurzania Dirt Devil Cavalier będę wygrywała z nim aż podwójnie. Dlaczego? Po pierwsze będę dokładnie zbierała wszelkie zanieczyszczenia, po drugie wygram z nim w wymyśloną przeze mnie grę planszową: „Wielkie sprzątanie z Dirt Devil”. Przegrany „Śmieciuszek" zniknie wiedząc, że u nas w domu nie zagrzeje sobie miejsca na dłużej... Kiedy „Śmieciuszek" zaatakuje po raz kolejny będę wiedziała, że z Dirt Devil Cavalier każdy z mojej rodziny szybko poradzi sobie z tym częstym i uporczywym gościem. Na fotografii mniejsza wersja Dirt Devil Cavalier którego zdjęcie zostało powiększone, wydrukowane i sklejone :). Ponadto chętnie podzielę się z Wami grą „Wielkie sprzątanie z Dirt Devil” (do wydrukowania) oraz zasadami które wymyśliłam specjalnie na potrzeby tego konkursu.


 

Alicja Mańka - bardzo nam się podobał pomysł na „złożenie” nazwy naszej marki :)

(D)om to azyl! (I)ddyliczna oaza dla całej rodziny! (R)ewolucję zapowiadają niestety Święta, rocznice, a nawet imieniny... (T)e dni sprawiają, że rogi diablicy mi wyrastają, (D)omownicy nagle z zasięgu wzroku znikają, więc (E)tat Bestia 6-ramienna dostaje, (V)ip-owski sprzęt jednak chyba lepiej egzamin zdaje! (I)dealny partner o którym mogę tylko pomarzyć... (L)udzie! Proszę, pomóżcie mi znów w Piękną się przepoczwarzyć! ;)

 

Wszystkim uczestnikom gorąco dziękujemy za udział i zaangażowanie. Wasze prace były dla nas dużą inspiracją! Jednocześnie gratulujemy zwycięzcom.

Zostańce z nami – na pewno będziemy mieli dla Was wkrótce kolejny konkurs!

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą galerią pozostałych, ciekawych prac.

Wyślij do nas zapytanie

E-mail

Informacje prawne

Więcej

Zgłoś usterkę

Więcej