koszyk

Dirt Devil Cavalier – idź z duchem czasu!


Poranna krzątanina, wokół okruchy pieczywa, resztki cukru wsypywanego do kawy, płatki śniadaniowe, które nie wylądowały w misce. Po południu i wieczorem podobny scenariusz – brud naniesiony do przedpokoju po powrocie do domu, rozsypane na blacie przyprawy, bo w końcu obiad przygotowywany „na już” rządzi się swoimi prawami. Kiedy myślisz, że w końcu możesz odetchnąć i opaść na kanapę zauważasz, że ta przybrała zupełnie nowy kolor dzięki sierści Twojego czworonoga.

 Codzienność przynosi nam sporo wyzwań, zwłaszcza tych w sprzątaniu. Kto z nas jednak ma czas i siły na to, aby tak często przeprowadzać gruntowne porządki? Odpowiedź nasuwa się sama. Z myślą o tempie, w jakim żyjemy, Dirt Devil stworzył innowacyjnego pomocnika, na którym zawsze możesz polegać – Cavaliera.


Zabierz go, gdzie dusza zapragnie

Zabałaganiony dom to istny tor przeszkód. Kabel tylko dodatkowo czyni go trudniejszym do pokonania. Na szczęście z Cavalierem możesz zapomnieć o plączącym się kablu. Za sprawą zasilania akumulatorowego masz pełną dowolność! Czy chcesz odkurzyć dom, posprzątać garaż lub odświeżyć swój samochód – Cavalier zawsze będzie mógł Ci towarzyszyć. 


Cyklonowy zawrót głowy

Znasz ten specyficzny zapach unoszący się za każdym razem, gdy wyciągasz odkurzacz z szafy? Worki wypełnione kurzem potrafią naprawdę mocno zakręcić w nosie. Z Cavalierem przykry zapach nie maszans! Zastosowana w nim technologia cyklonowa oddziela kurz w wirującym strumieniu powietrza, dzięki czemu nieczystości wpadają do zbiornika. Ten z kolei można bardzo łatwo opróżnić nad koszem na śmieci. 


Małe zwierzę, duży problem

Siadanie na kanapie pełnej sierści Twojego pupila nie może się skończyć dobrze – nie dość, że zostanie ona na meblu, to w dodatku na odzieży. Dlatego Cavalier został wyposażony w elektroszczotkę, która w mgnieniu oka upora się z pozostałościami po Twoim ulubieńcu.


Wygoda przede wszystkim!

Koniec z z bólem pleców od noszenia ciężkiego odkurzacza! Cavalier został zaprojektowany tak, aby był jak najbardziej poręczny. Z wagą zaledwie 2,1 kg jest lekki i łatwy do przenoszenia z jednego pomieszczenia do drugiego lub w górę i w dół po schodach. Po skończonej pracy możesz umieścić odkurzacz w stacji dokującej przymocowanej do ściany, skąd jesteś w stanie sięgnąć po niego w każdej chwili. To idealny towarzysz szybkiego i łatwego odkurzania.


Odkurzamy blat czy podłogę? A może dywan?

Suniemy urządzeniem po podłodze, klik, wypinamy rurę, klik, wpinamy krótszą ssawkę i w ten oto sposób otrzymujemy mały, ręczny odkurzacz. Cavalier dostosuje się do Twoich indywidualnych potrzeb, umożliwiając przełączanie między długą rurą, częścią ręczną i elektroszczotką. Dzięki dołączonym akcesoriom błyskawiczne odkurzenie podłogi, przestrzeni pod fotelami bądź półek nie będzie stanowiło żadnego problemu.


Sprzątanie może być zabawą!

Co Ty na to, aby Twoje dziecko przejęło za Ciebie część obowiązków? Niebanalny wygląd Cavaliera pomoże zachęcić je do walki z niedobrym kurzem, a sama zabawa będzie w pełni bezpieczna. Brak zasilania sieciowego to brak zagrożeń płynących z nieprawidłowego podłączenia lub awarii instalacji elektrycznej.


Dość nudnych odkurzaczy!

XXI wiek, koniec z urządzeniami AGD, które pamiętają jeszcze zeszłą epokę. Cavalier to nie tylko niezawodność i wszechstronność. To także idealna propozycja dla każdego, kto ceni sobie atrakcyjne wzornictwo, obok którego nie da się przejść obojętnie. Teraz możesz pochwalić się znajomym nie tylko najnowszym modelem smartfona lub telewizora.


Czy potrzebujesz gruntownie odkurzyć mieszkanie czy tylko odświeżyć wybrane fragmenty domu, Cavalier zawsze będzie pod ręką, aby Ci pomóc. A to wszystko bez kabli i przenoszenia dużego ciężaru. Możesz go spotkać w sieciach Saturn, Media Markt oraz EuroRTVAGD oraz innych sklepach AGD i RTV. Cavalier już na Ciebie czeka!

Wyślij do nas zapytanie

E-mail

Informacje prawne

Więcej

Zgłoś usterkę

Więcej