koszyk

Dirt Devil Navigator – funkcjonalny robot sprzątający

Nie każdy z nas lubi odkurzać. Albo po prostu nie zawsze mamy na to czas. Ale chyba większość z nas lubi porządek. A co powiecie na pomysł, żeby sprzątanie „zrobiło się samo”? Nawet wtedy, kiedy nas nie ma w domu... Przedstawiamy Dirt Devil Navigator.

 

Duże możliwości w małym urządzeniu

Odkurzacz automatyczny Dirt Devil Navigator został wyposażony w antystatyczną turbo szczotkę nagarniaj. Z kolei boczna szczotka ułatwia odkurzanie przy ścianach czy nogach od krzeseł lub stołu. Robot pracuje w 4 różnych trybach wykonujących ruch spiralny, kwadratowy, krzyżowy oraz wzdłuż ścian. Pilot do sterowania zapewnia prosty wybór funkcji.


Pełna kontrola

Odkurzając z Navigatorem, nie musisz się martwić o niego martwić – wbudowane trzy czujniki pilnują, aby robot nie spadł ze schodów. Dodatkowo możesz ustalić obszar sprzątania - odkurzacz reaguje na ustawioną przez Ciebie niewidzialną linię. Technologia „Light Fence” umożliwia ograniczenie pola pracy, a „Smart Fence” otwarcie nowego pola pracy po sprzątnięciu poprzedniego.


Inteligentne zasilanie

Dirt Devil Navigator może pracować 60 minut w trybie POWER lub 80 minut w trybie SILENCE. Użytkownik nie musi się martwić o rozładowanie się akumulatora. Urządzenie automatycznie wraca do stacji dokującej, aby uzupełnić poziom energii.


Inteligentny dom jest teraz „trendy”. Wszyscy szukamy rozwiązań, które ułatwią nam codzienne obowiązki. Wspierają nas w tym coraz nowocześniejsze i bardziej inteligentne urządzenia. Takie  zadanie ma również Dirt Devil Navigator.

Wyślij do nas zapytanie

E-mail

Informacje prawne

Więcej

Zgłoś usterkę

Więcej