koszyk
Dlaczego warto kupić odkurzacz cyklonowy DD?


Tradycyjne odkurzacze posiadają worki, w których zbiera się kurz, a przez to trzeba je wymieniać i pamiętać o zakupie nowych. Powoduje to mniejszy komfort użytkowania, a także regularne koszty związane z zakupem nowych worków. Coraz popularniejszym rozwiązaniem jest technologia cyklonowa. Odkurzacz wykorzystujący taką technologię zamiast worka posiada specjalną komorę, do której zasysane jest powietrze, a następnie wprowadzane w ruch wirowy (stąd też nazwa cyklon) - wszystko po to, aby efektywnie oddzielić zanieczyszczenia, które gromadzą się w pojemniku. Na rynku dostępne są rozwiązania multicyclon i singlecyclon. Różni je ilość cyklonów wytwarzana w komorze.
 

Odkurzacz idealny dla alergików


Wytwarzane w odkurzaczu cyklony bardzo skutecznie oddzielają cząsteczki kurzu od przepływającego powietrza. Dzięki temu wydostające się na zewnątrz powietrze jest czystsze niż to zasysane. Odkurzacze w ofercie firmy Dirt Devil - jednego z liderów produkcji odkurzaczy w technologii single i multicyclon - posiadają dodatkowo wbudowany filtr HEPA, który zyskał sympatię alergików ze względu na swoją skuteczność. Odkurzacze z filtrem HEPA, o najwyższej klasie skuteczności filtracji A są w stanie zatrzymać prawie 100% (dokładnie 99,98%) zanieczyszczeń o średnicy 0,3 -10 mikrona - różnego rodzaju bakterii, pyłków roślin, roztoczy i grzybów.

Stała, niezmienna siła ssania


Tradycyjne odkurzacze posiadają worek, który w trakcie odkurzania zapełnia się przez co odkurzacz stopniowo traci moc ssania.


Odkurzacze cyklonowe zamiast worka posiadają pojemnik, do którego wpada kurz oddzielony od powietrza. Zebrany w pojemniku kurz nie stoi na drodze zasysanego powietrza, więc odkurzacz nie traci mocy w trakcie odkurzania i napełniania się zbiornika.


Brak kosztów eksploatacji - płacisz tylko raz

Odkurzacz cyklonowy to jednorazowa inwestycja na lata - płacisz za urządzenie, które do sprawnego działania nie potrzebuje kupowania dodatkowych akcesoriów. W przypadku tradycyjnych odkurzaczy będziesz zmuszony regularnie kupować worki i filtry chroniące silnik. Odkurzacze cyklonowe nie potrzebują worków, a filtry można wielokrotnie myć w wodzie.

Ekologiczne rozwiązanie

Nie kupujesz nowych worków, nie wyrzucasz też starych, a więc dbasz o środowisko. Ponadto odkurzacze cyklonowe gwarantują wysoką wydajność i najwyższy komfort używania przy niskim poborze energii. 

Niższe rachunki za prąd

Flagowe odkurzacze marki Dirt Devil znajdują się w klasie A. To najlepszy z możliwych układów - wysoka energooszczędność to czysty dom i niskie rachunki za prąd.Garść miłych niespodzianek

Poza tym, że nie wydaje się pieniędzy na worki , to nie trzeba pamiętać o ich kupowaniu. Ile razy trzeba było coś odkurzyć, a tu - pełny worek, odkurzacz "nie ciągnie", a w szafce nie ma nowych worków? Odkurzacz cyklonowy jest zawsze gotowy do pracy.
Można wreszcie odkurzać (a nie tylko zamiatać) silnie zabrudzone miejsca takie jak taras, lub garaż na które trzeba byłoby zużyć kilka worków. Zbiornik łatwo można opróżnić i kontynuować pracę.
Wciągnąłeś niechcący kolczyk, albo monetę? Będzie natychmiast słychać! Wirując w zbiorniku będzie odbijać się od ścianek. Wyszukanie zguby to żaden problem! Wystarczy ostrożnie wysypać zawartość zbiornika na rozłożoną gazetę ...
Wreszcie - nieprzyjemne zapachy, które czuć po włączeniu odkurzacza workowego. Problem jest powszechnie znany i szczególnie uciążliwy dla posiadaczy zwierząt domowych. Stąd dostępne w sklepach kapsułki z zapachami do odkurzaczy workowych! Nieprzyjemny zapach powodują mikroorganizmy, które świetnie się rozwijają w worku pełnym zanieczyszczeń. Opróżnienie zbiornika odkurzacza bezworkowego zapewnia czystość i higienę samego odkurzacza, a także brak nieprzyjemnych zapachów.


Czy warto kupić odkurzacz cyklonowy?

Zainteresowanie odkurzaczami cyklonowymi jest coraz większe. W krajach zachodnich ich sprzedaż jest znacznie większa niż odkurzaczy workowych. To wybór korzystny dla zdrowia, bardziej efektywny w działaniu i w całym okresie użytkowania - tańszy niż tradycyjny. Już wkrótce większość dostępnych na rynku odkurzaczy stanowić będą właśnie modele bezworkowe.Marka Dirt Devil w Polsce


 

Dirt Devil to firma istniejąca ponad 100 lat, sprzedająca swoje produkty w ponad 20 krajach świata, numer 1 na rynku odkurzaczy w Niemczech. W Polsce marka została nagrodzona Laurem Konsumenta w kategorii “Odkrycie Roku 2016”. Producent w swojej ofercie posiada odkurzacze bezworkowe (cyklonowe), workowe, urządzenia parowe, urządzenia akumulatorowe, oraz roboty sprzątające.
Produkty firmy Dirt-Devil dostępne są w wiodących na rynku w sieciach handlowych RTV EURO AGD, Media Markt, Saturn oraz w sklepach detalicznych.

Na urządzenia udzielana jest 2-letnia gwarancja.

Wyślij do nas zapytanie

E-mail

Informacje prawne

Więcej

Zgłoś usterkę

Więcej