koszyk
Sprawdź zanim kupisz!
 
Nieautoryzowani sprzedawcy Dirt Devil w Polsce oraz konsekwencje dokonywania u nich zakupu.
Wielu sprzedawców, proponuje klientom urządzenia, pochodzące z zakupów wewnątrzwspólnotowych zwanych często „prywatnym importem”. Produkty oferowane z pominięciem lokalnych dystrybutorów niejednokrotnie nie posiadają instrukcji obsługi w języku polskim oraz wsparcia serwisowego. Urządzenia pochodzące z rynku niemieckiego lub czeskiego nie są w Polsce objęte gwarancją. Dopiero w sytuacji awarii lub konieczności wymiany Konsument dowiaduje się o sytuacji w jakiej się znalazł. Sprzedawcy często wprowadzają Konsumenta w błąd informując, że otrzyma świadczenie gwarancyjne w naszym kraju mimo, że zakupiony produkt nie posiada polskiej karty gwarancyjnej.

Brak instrukcji, dowodu zakupu i karty gwarancyjnej jest naruszeniem praw Klienta i skutkuje pozbawieniem obsługi serwisowej w kraju. Aktualnie okres gwarancji na urządzenia Dirt Devil  wynosi 24 miesiące i jest realizowany w systemie „door to door”.

Czy warto „oszczędzać”  na instrukcji i gwarancji?
W związku z licznymi pytaniami i kłopotami z uzyskaniem nieodpłatnych napraw z tytułu gwarancji zagranicznej, podjęliśmy działania, które ułatwią Konsumentom weryfikację sprzedawcy urządzeń Dirt Devil. Każdy autoryzowany sprzedawca powinien posługiwać się przyznanym przez dystrybutora Dirt Devil oznaczeniem zamieszczonym poniżej.Jeśli sprzedawca nie jest oznaczony jako "autoryzowany", oferowane urządzenia Dirt Devil mogą pochodzić z „prywatnego importu”. Prosimy o sprawdzenie przed dokonaniem zakupu, czy urządzenie wyposażone jest w kartę gwarancyjną Serwisu Centralnego Dirt Devil na terenie Polski. Dystrybutor urządzeń Dirt Devil w Polsce, firma Dom Bianco Sp. z o.o.,  nie ponosi odpowiedzialności za: stan, kompletność, dostępność części i akcesoriów urządzeń sprzedawanych przez nieautoryzowanych sprzedawców.
 
Życzymy udanych i bezproblemowych zakupów!

Wyślij do nas zapytanie

E-mail

Informacje prawne

Więcej

Zgłoś usterkę

Więcej