koszyk
Dziesięć korzyści sprzątania
odkurzaczem bezprzewodowym


Wszyscy cieszymy się, kiedy coś, czego używamy na co dzień zostaje ulepszone i czyni nasze życie łatwiejsze. Dlatego technologia odkurzaczy bezprzewodowych jest obecnie tak popularna. Poznaj powody, dlaczego odkurzanie bezprzewodowe to zmiana stylu życia.

1. Wygoda

Z odkurzaczem bezprzewodowym nie musisz poruszać się cały czas w zasięgu gniazdka elektrycznego, możesz go podnieść i przejść tam, gdzie chcesz, co idealnie dopasowuje się do nowoczesnego stylu życia. I nie wymaga to schylania się i podłączania do kolejnych gniazdek elektrycznych, co wyjątkowo docenią osoby z dolegliwościami pleców lub ograniczoną mobilnością! Nie musisz planować „trasy” odkurzania pod kątem gniazdek elektrycznych. Gdzie jest najbliższe gniazdko elektryczne? Kogo to obchodzi! Przejdź od jednego do drugiego końca domu nie martwiąc się, w jaki sposób odkurzyć np. schody? Nic Cię nie ogranicza.

2. Bezpiecznie - bez kabla

Kable plączące się wokół nóg od krzeseł, ciągnące się po schodach, zaczepiające o narożniki mogą być niebezpieczne przy poruszaniu się po domu. Wyeliminuj to ryzyko podczas odurzania pozbywając się kabla na zawsze!3. Bezpiecznie - bez prądu

Oddzielna ładowarka, która przypomina dobrze znane zasilacze baterii do telefonów komórkowych jest jedynym elementem pracującym z napięciem 230V. Sam odkurzacz nie stwarza niebezpieczeństwa związanego z możliwym uszkodzeniem kabla zasilającego, lub blokadą zwijacza i zwarciem instalacji. Nie ma niebezpieczeństwa związanego z przekładaniem wtyczki wilgotnymi rękami. Nawet najmłodsi domownicy, którym nie można dotykać się do gniazdka z prądem mogą pomóc w sprzątaniu.

4. Nigdy się nie odłączy

Masz dosyć przypadkowego odłączania za każdym razem, gdy odejdziesz zbyt daleko od gniazdka? Zdarzyło Ci się wyrwać kabel z wtyczki, czy nawet całe gniazdko ze ściany po przypadkowym szarpnięciu? Z odkurzaczem bezprzewodowym to się nigdy nie wydarzy. Zaczynasz od jednego końca do domu - kończysz na drugim bez przerywania. I gotowe!

5. Nowy sposób sprzątania

Odkurzanie bezprzewodowe rewolucjonizuje nawyki sprzątania. Zamiast czekać, aby zrobić duże, cotygodniowe sprzątanie, będziesz używać swojego odkurzacza bezprzewodowego często i „po trochu”, bo jest to łatwe i szybkie. Z naładowana baterią, odkurzacz jest zawsze gotowy do pracy. Nie trzeba go składać, rozwijać kabla, sprawdzać, czy worek jest pusty. To doskonały sposób na utrzymanie czystości w domu przez cały tydzień i zapewnienie sobie dodatkowego wolnego czasu. Wszystkie, nasze odkurzacze bezprzewodowe wyposażone są w elektroszczotkę, która doskonale zwiększa skuteczność zbierania zanieczyszczeń z podłóg np. sierść zwierząt domowych.


6. Wsiadaj do czystego samochodu, przyczepy kempingowej lub łodzi

Okruchy i kurz nie ograniczają się do domu. Odkurzanie również nie powinno. Bezprzewodowe odkurzacze są bardziej mobilne i w wielu z nich (np. Cavalier, lub Samurai) można odłączyć część ręczną, aby wygodnie dotrzeć do tapicerki mebli, schodów i blatów w domu, jak i na zewnątrz w samochodzie, przyczepie kempingowej albo łodzi.
 

7. Długi czas nieprzerwanej pracy

Przełączanie odkurzacza z gniazdka do gniazdka oznacza dodatkowy czas pracy, prawda? Cóż, rzeczywiście, kiedyś nie było wyboru, ponieważ odkurzacze bezprzewodowe szybko się rozładowywały. Ale teraz technologia akumulatorów litowo-jonowych jest tak zaawansowana, że można odkurzyć całe mieszkanie bez doładowywania. Nasze odkurzacze wykorzystują litowo-jonowe akumulatory, które przez długi czas użytkowania nie tracą swojej pojemności mimo wielokrotnego ładowania, oraz utrzymują stałe napięcie zapewniające doskonałą siłę ssania, nawet gdy poziom naładowania jest niski.

8. Nie musisz pamiętać o kupowaniu worków

Wszystkie, nasze odkurzacze bezprzewodowe nie wymagają kupowania worków. Kurz oddzielany jest w strumieniu wirującego powietrza i osiada na dnie zbiornika. Wystarczy wysypać zawartość zbiornika do kosza i odkurzać dalej. Nie ma dodatkowych kosztów użytkowania. Co jakiś czas trzeba oczyścić filtr, aby utrzymać siłę ssania. Ponieważ łatwo opróżnić zbiornik, odkurzacz nie powoduje przykrego zapachu charakterystycznego dla odkurzaczy pozostawionych z pełnym z workiem. Przy okazji - w zbiorniku widać przypadkowo wciągnięte drobiazgi takie, jak monety, czy kolczyki ...

9. Lekki i łatwy w manewrowaniu

Nasze odkurzacze mają przegub 3D, który ułatwia manewrowanie między meblami. Zaimponuj domownikom z łatwością podnosząc swój odkurzacz bezprzewodowy. Być może ostatnio dużo ćwiczysz, a może to po prostu Twój odkurzacz jest taki lekki. Na przykład, nowy bezprzewodowy Cavalier waży zaledwie 2,1 kg...

10. Estetyczny gadget

Każdy lubi mieć zdjęcie swoich najnowszych gadżetów, aby móc się wszystkim pochwalić. To samo dotyczy odkurzacza bezprzewodowego. Będziesz mógł z dumą je pokazać. Odkurzacze bezprzewodowe Dirt Devil są niewielkie, lekkie i wykonane z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu doskonale dopasują się do Twojego domu.


Bezprzewodowe odkurzacze Dirt Devil będą wkrótce dostępne na naszym rynku i staną się prawdziwym atutem w każdym domu, stają się coraz bardziej  zaawansowane technologicznie i oferują coraz więcej korzyści! Każdy z naszych odkurzaczy bezprzewodowch ma swoje wyjątkowe cechy, o których piszemy na kartach produktu ...Marka Dirt Devil w Polsce


 

Dirt Devil to firma istniejąca ponad 100 lat, sprzedająca swoje produkty w ponad 20 krajach świata, numer 1 na rynku odkurzaczy w Niemczech. W Polsce marka została nagrodzona Laurem Konsumenta w kategorii “Odkrycie Roku 2016”. Producent w swojej ofercie posiada odkurzacze bezworkowe (cyklonowe), workowe, urządzenia parowe, urządzenia akumulatorowe, oraz roboty sprzątające.
Produkty firmy Dirt-Devil dostępne są w wiodących na rynku w sieciach handlowych RTV EURO AGD, Media Markt, Saturn oraz w sklepach detalicznych.

Na urządzenia udzielana jest 2-letnia gwarancja.

Wyślij do nas zapytanie

E-mail

Informacje prawne

Więcej

Zgłoś usterkę

Więcej